Hlavní menu

VELKÁ POKRÝVAČSKÁ SOUTĚŽ - BETA CUPS

Vyhlášení soutěže | Výsledky starších ročníků | BETA Cups

BETA CUP 2010

Každoroční závody motokár pokrývačských firem, proběhly opět v KART CENTRU, Praha - Radotín a to dne 10.6.2010.

foto foto foto

Na devadesát účastníků vytvořilo 9 velmi silných družstev. Během tříhodinového závodu si každý z účastníků do sytosti vychutnal rychlost motokáry a záludnosti kvalitní trati.

K vidění byly opět divoké jízdy, napínavé souboje či dramatické chvilky při předávání motokáry v depu.

Celý den byl k dispozici kvalitní raut a posezení v příjemné restauraci.

BETA CUP 2008

Tradiční závody motokár pro pokrývačské firmy se uskutečnil 29. 5. 2008 opět na bezvadné trati v KART centru v Praze.

Stovka pokrývačů byla rozdělena do 10 družstev dle regionů a po volných trénincích začal závod.

Týmy sestavené jak z ryze amatérských jezdců tak z jezdců, kteří měli již velkou zkušenost s řízením motokáry, byly poměrně vyrovnané.

Na čele se během závodu většinou pohybovaly týmy "Hanácké orkáné", "Panteři ze severu" a tým "F1". Dramatické chvíle byly k vidění nejen na trati, ale i při rychlých výměnách v depu.

Během celého dne bylo pro účastníky připraveno bohaté pohoštění se specialitami na grilu.

Po závodu družstev následoval závod na 7 kol pro jednotlivce.

3. Michal Andráš

Velmi spokojení účastníci si pochvalovali celou akci a přesto, že závody motokár jsou fyzicky dost náročné, zbylo ještě dost času na zábavu po samotných závodech.

BETA CUP 2007 - Závody motokár

Jako již tradičně proběhlo i letos velmi oblíbené motokárové klání pokrývačských firem z celé ČR.

Závodů se na kvalitní motokárové dráze v Praze zúčastnilo přes 80 "závodníků". Bohužel se někteří stabilní účastníci museli omluvit z důvodu pracovního vytížení. K vidění byly jako vždy napínavé souboje, obdivuhodné výkony a hlavně obrovská snaha závodníků dosáhnout co možná nejlepšího výsledku.
Po velkých soubojích mezi prvními 3 družstvy skončili na nejvyšším stupni závodníci z družstva "SEVER MORAVY", na 2. místě se umístili "PANTEŘI ZE SEVERU" a na 3. místě loňští vítězové "KOMÁROVŠTÍ SRŠNI".
V souboji jednotlivců obhájil prvenství již 3. rok v řadě p. Vasil Janusis, před Janem Kotzmannem a Jaroslavem Hrouzkem.
Celá akce s dobrou zábavou byla ukončena v 17.00 hod.

BETA CUP 07 BETA CUP 07 BETA CUP 07 BETA CUP 07 BETA CUP 07 BETA CUP 07

BETA CUP 2006 - Závody motokár

Závodů se na kvalitní motokárové dráze v Praze zůčastnilo přes 100 "závodníků". K vidění byly jako vždy napínavé souboje, obdivuhodné výkony a hlavně obrovská snaha závodníků dosáhnout co možná nejlepšího výsledku. To se nakonec podařilo družstvu STŘECHY F1 FIALKA z Brna, které reprezentovalo region Jižní Morava. Celou akci pořádanou společností KM beta provázel zájem firem, dobrá zábava a kvalitně zorganizovaný závod.