KM Beta logo

Naše vize

Vizí naší společnosti je zajištění silné pozice na trhu stavebních materiálů, která je budována na kvalitě, spolehlivosti produktů a důvěryhodnosti svých zaměstnanců.

Našim cílem je uspokojování potřeb zákazníků po kvalitním, zdravém a energeticky úsporném bydlení.

Historie a výroba

V listopadu 1996 byla založena akciová společnost KM Beta. Specializujeme se na výrobu betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel, pálených zdicích bloků, stropních vložek a nosníků a také suchých maltových směsí.

Naše produkty vyrábíme v pěti výrobních závodech ve Bzenci – Přívoze, Kyjově a v Hodoníně.

Bzenec_Privoz_KMBETA

Závod Bzenec – Přívoz: výroba betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel

Cihelna_Hodonin

Cihelna Hodonín: výroba páleného zdicího materiálu

Maltarna_Bzenec-Privoz

Závod Bzenec – Přívoz: výroba suchých maltových směsí

Vyrobni_zavod_Kyjov.jpg

Závod Kyjov: výroba betonové střešní krytiny

Ve své činnosti jsme navázali na práci našich předchůdců, výroba betonové střešní krytiny má ve Bzenci – Přívoze silnou tradici. Právě zde byla roku 1983 poprvé zahájena průmyslová výroba betonové střešní krytiny v České republice. Naše tašky patří mezi špičkové střešní krytiny splňující požadavky evropských norem.

Vápenopískové zdicí prvky SENDWIX vyrábíme ve Bzenci - Přívoze již od roku 1912 a v poslední době se tento moderní systém stává velmi oblíbený, vzhledem k prokazatelným úsporám nákladů na energie při užívaní jednotlivých staveb. Využívá se primárně při stavbě nízkoenergetických, nulových a pasivních domů.

Výroba pálených zdicích prvků KMB PROFIBLOK má v Hodoníně tradici od roku 1860. Nabízí zákazníkům kvalitní a léty ověřený zdicí systém včetně skládaných stropů. Ve výrobním závodě v Hodoníně se nyní vyrábí jak stropní vložky MIAKO tak stále oblíbené stropní vložky HURDIS.

Rozsáhlá ložiska jemných křemičitých písků z oblasti Bzence – Přívozu jsou vynikající základní surovinou nejen pro výrobu střešních tašek a vápenopískových cihel, ale i kvalitních suchých maltových směsí. Nový moderní závod má ve svém výrobním programu široký sortiment výrobků od cementových potěrů, lepidel, stěrkovacích hmot, vnitřních omítek až po zdicí malty a tepelně izolační malty.

KM Beta se tak stala výrobcem uceleného sortimentu stavebních materiálů pro hrubou stavbu. Společnost má certifikovaný systém managementu jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2015.