KM Beta logo

Naše vize

Vizí naší společnosti je zajištění silné pozice na trhu stavebních materiálů, která je budována na kvalitě, spolehlivosti produktů a důvěryhodnosti svých zaměstnanců.

Našim cílem je uspokojování potřebzákazníků po kvalitním, zdravém a energeticky úsporném bydlení.

Historie a výroba

V listopadu 1996 byla založena akciová společnost KM BETA. Specializujeme se na výrobu betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel, pálených zdicích bloků,stropních vložek a nosníků a také suchých maltových směsí.

Naše produkty vyrábíme v pěti výrobních závodech ve Bzenci – Přívoze,Kyjověa v Hodoníně.

Bzenec_Privoz_KMBETA

Závod Bzenec – Přívoz výroba betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel

Cihelna_Hodonin

Cihelna Hodonín - výroba páleného zdicího materiálu

Maltarna_Bzenec-Privoz

Závod Bzenec – Přívoz výroba suchých maltových směsí

Vyrobni_zavod_Kyjov.jpg

Závod Kyjov - výroba betonové střešní krytiny

Ve své činnosti jsme navázali na práci našich předchůdců, výroba betonové střešníkrytiny má ve Bzenci – Přívoze silnou tradici. Právě v Bzenci – Přívoze byla roku 1983 poprvé zahájena průmyslová výroba betonové střešní krytiny v České republice. Naše tašky patří mezi špičkovéstřešní krytiny splňující požadavky evropských norem.

Vápenopískové zdicí prvky KMB SENDWIX vyrábíme ve Bzenci již od roku 1912 a v poslední době se tento moderní systém stává velmi oblíbený, vzhledem k prokazatelným úsporám při užívaní jednotlivých staveb. Využívá se primárněpřistavbě nízkoenergetických a pasivních domů.

Výroba pálených zdicích prvků PROFIBLOK má v Hodoníně tradici od roku 1860. Nabízí zákazníkům kvalitní a léty ověřený systém včetně skládaných stropů. Ve výrobním závodě v Hodoníně se nyní vyrábí jak stropní vložky MIAKO tak stále oblíbené stropní vložky HURDIS.

Rozsáhlá ložiska jemných křemičitýchpísků z oblasti Bzence – Přívozu jsou vynikající základní surovinou pro výrobu kvalitních suchých maltových směsí. Nový moderní závod má ve svém výrobním programu široký sortiment výrobků od cementových potěrů, lepidel, stěrkovacích hmot, vnitřních omítek až po zdící malty a tepelněizolační malty.

KM BETA se tak stala výrobcem uceleného sortimentu stavebních materiálů pro hrubou stavbu. Společnost má certifikovaný systém managementu jakosti podle ČSNEN ISO 9001:2015.