Hlavn menu

KM BETA je nejoblíbenější značkou čtenářů Receptáře hned ve dvou kategoriích


leták pdf
Také čtvrtý ročník průzkumu "Čtenáři Receptáře doporučují" byl pro značku KM BETA úspěšný. Dokonce úspěšnější než v minulých letech. S náskokem tato ryze česká značka, patřící největšímu českému výrobci a dodavateli stavebních materiálů, zvítězila hned ve dvou kategoriích: Střešní krytina a Pálená cihla. Téměř 28 % respondentů totiž uvedlo jako nejoblíbenější krytinu právě střechu KM BETA. Pálené zdivo KM BETA má nejvíce v oblibě 19,5 % čtenářů. Cenu za společnost KM BETA převzala na slavnostním vyhlášení dne 7. února obchodní ředitelka Ing. Dagmar Kožinová.

Slavnostní vyhlášení výsledků průzkumu "Čtenáři Receptáře doporučují" proběhlo tradičně v elegantním prostředí kavárny Obecního domu v Praze. Kromě prestižní ceny získává KM BETA i právo používat po dobu jednoho roku logo průzkumu. Sběr dat probíhal na podzim loňského roku, a to dotazníkovou metodou s otevřenými otázkami. Dotazník našli předplatitelé Receptáře přímo v časopise.

Kategorie "Střešní krytina" a "Pálená cihla" byly dvěma z celkem dvaceti kategorií zařazených v tomto, již čtvrtém, ročníku průzkumu. Kromě střešní krytiny a zdiva vybírali čtenáři Receptáře také nejoblíbenější barvu, hobby nářadí, hobby market, motorovou pilu, krmivo pro domácí zvířata, zahradní hnojivo, zahradní nářadí nebo třeba zahradnictví. Kompletní informace o výzkumu a oceněných značkách budou uveřejněny v dubnovém vydání měsíčníku Receptář.

Receptář, měsíčník pro zahrádkáře a kutily, vydává Reader's Digest Výběr, s. r. o. Podle ABC ČR (ověřené údaje za červen 2012) je to nejprodávanější (71 428 prodaných výtisků) titul o zahradě a hobby na našem trhu. Podle informací vydavatelství dosahuje aktuálně počet čtenářů 252 000 měsíčně.

Střešní krytina
Pálená cihla
 


Zpět