Hlavn menu

Čtenáři doporučují střešní krytinu i pálenou cihlu KM BETA!

KM BETA je nejoblíbenější značkou čtenářů časopisu Receptář hned ve dvou kategoriích


KM BETA zvítězila v 5. ročníku průzkumu "Čtenáři Receptáře doporučují" hned ve dvou kategoriích: "Pálená cihla" a "Střešní krytina". V řebříčku důvěry a obliby čtenářů tak moravský výrobce zdicích materiálů, střešní krytiny i maltových směsí a omítek nechal za sebou i věhlasnou konkurenci patřící pod křídla světových koncernů.

Společnost KM BETA, ryze český výrobce s dlouholetou tradici, dbá na kvalitu svých výrobků, a proto slaví úspěchy. "Velmi nás těší důvěra čtenářů, jsme rádi, že naše výrobky mají dobrý zvuk u těch, komu jsou určeny především - u našich koncových zákazníků," říká obchodní ředitelka ing. Dagmar Kožinová, "Úspěch nás těší o to víc, že jsme vítězství v obou kategoriích obhájili."

Sběr dat byl realizován v průběhu září 2013. Dotazník byl distribuován předplatitelům Receptáře. Elektronická verze dotazníku byla čtenářům k dispozici také na webových stránkách iReceptar.cz. Cílem výzkumu bylo získat názory a doporučení čtenářů měsíčníku Receptář. Byli požádáni o doporučení značek ve dvaceti kategoriích, mimo jiné i Rodinný dům na klíč/Developer, Pálená cihla, Vytápěcí technika, Střešní krytina, Sanita, Barva, Nátěr a další.

Cenu za výrobce převzala na slavnostním vyhlášení v Obecném domě v Praze z rukou organizátorů obchodní ředitelka společnosti KM BETA ing. Dagmar Kožinová.

Receptář, měsíčník pro zahrádkáře a kutily, vydává Tarsago česká republika, s. r. o. Podle ABC ČR (ověřené údaje za prosinec 2013) je to nejprodávanější (70 000 prodaných výtisků) titul o zahradě a hobby na našem trhu.

ctenari_doporucuji
 


Zpět