Hlavn menu

Dávkovač na lepidlo zajistí přesnost a urychlí zdění

davkovac_lepidla Tenkovrstvé zdění na lepidlo stále častěji nahrazuje klasické maltové zdění. Použití celoplošného lepidla představuje výraznou úsporu materiálu, a tedy i nákladů, a zároveň vyšší rychlost výstavby. Další urychlení a usnadnění práce představuje dávkovač na lepidlo KM BETA. Tato pomůcka je určena pro zdění z vápenopískových cihel KMB SENDWIX, které společnost KM Beta dodává. Díky dávkovači lze docílit nanesení rovnoměrné vrstvy lepidla v celé ploše, a tím pádem dokonalou přípravu spáry pro položení další řady zdicích prvků.

davkovac_lepidla Díky použití dávkovače lze docílit požadované, přesně třímilimetrové vrstvy lepidla v ložné spáře. V celé nanášecí hraně je totiž výška zubu naprosto shodná. Stavebník při použití dávkovače ocení zásadní zrychlení celé výstavby a přesnost při nanášení, především dokonale rozprostřenou vrstvu lepidla v požadované tloušťce.

Dávkovač je tvořen zvýšenou rámovou konstrukcí v šířce podle tloušťky zdiva (115, 175, 200, 240, a 290 mm), otěruvzdorným profilem pro vedení dávkovače a stavitelným zubovým hradítkem. Lepidlo určené pro tenkovrstvé zdění se posunem dávkovače rozprostře v požadované tloušťce po ložné spáře zdiva. Do takto nanesené tenké vrstvy lepidla se pokládá nová vrstva cihel.

V nabídce je 5 variant dávkovačů pro tloušťky zdiva 115, 175, 200, 240, a 290 mm. Dávkovače lze zakoupit především v síti stavebnin. Objednat si můžete také u obchodních manažerů KM BETA nebo na internetu.

Zpět