Hlavn menu

KMB ROTA - taška pro moderní střechy s hladkou jednoduchou linií

rota
Současné letní dny jsou ideální volbou pro opravu či rekonstrukci střechy. Vzhledem k tomu, že se o ní často hovoří jako o páté stěně domu, není dobré celý tento proces podcenit. Výběr střechy totiž ovlivňuje estetický vzhled domu, o jeho celkovém fungování nemluvě. Ideální volbou při výměně či rekonstrukci střešní krytiny jsou produkty KM BETA od největšího českého výrobce betonové krytiny, vápenopískových a pálených zdících prvků. Krytiny KM BETA jsou vhodné pro širokou škálu různých typů objektů, tvarů střechy, klimatických podmínek i pro specifické estetické požadavky.

Pro střešní tašky značky KM BETA je typická výroba z přírodních a ryze českých materiálů. To všem produktům této značky dodává velkou odolnost vůči nepříznivým klimatickým podmínkám, díky své technické vytříbenosti jsou navíc vhodné pro šikmé střechy se sklonem již od dvanácti stupňů. To z nich společně s širokým výběrem barevných variant a povrchových úprav právem dělá nejoblíbenější krytinu na trhu, která směle konkuruje i globálním firmám.

Čím dál větší oblibě u zákazníků se vedle tradičních typů střešních tašek KMB BETA a KMB HODONKA těší zatím poslední přírůstek do portfolia střešních tašek KM BETA - plochá betonová taška KMB ROTA. Stejně jako další produkty KM BETA je nová taška vyráběna osvědčenými technologiemi a dosahuje prvotřídní kvality, která je zárukou její dlouhé životnosti.

Na rozdíl od svých starších sourozenců, které lze vyrobit v různých barevných odstínech, se taška KMB ROTA vyznačuje pouze jedinou - a pro ni tolik typickou - barevnou variantou. Díky černému lesklému provedení s označením Briliant a elegantnímu tvaru se tak hodí pro moderní stavby s hladkou jednoduchou linií. Lze ji přitom využít pro krytí šikmých střech se sklonem od patnácti do devadesáti stupňů, hladký povrch a nová speciální úprava jí zároveň pomáhají lépe odolávat povětrnostním vlivům. Je také dobré dodat, že díky použití moderních technologií není použití tašky KMB ROTA omezeno nadmořskou výškou.

Kromě krytiny zahrnuje střešní systém KM BETA více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí. Jako jediný výrobce v ČR nabízí KM BETA betonové střešní doplňky, jež se oproti dosud používaným plastovým výrobkům chlubí podstatně delší životností. Zatímco betonové doplňky vydrží na střeše s plnou funkčností až sto let, u plastových variant je jejich životnost pouze třetinová

rota

Zpět