Hlavn menu

IBF 2008 - BRNO

IBF 2008 IBF 2008 IBF 2008
V tomto roce se představila společnost KM Beta a.s. na veletrhu IBF v Brně opět prostřednictvím dvou samostatných stánků, kde přestavila jak střešní krytinu tak sendvičové zdivo.

Každým rokem se zvyšuje zájem o zdicí prvky Sendwix. Proto již v příštím roce bude společnost
KM Beta a.s. nucena svou prezentaci zvětšit, aby představila celý sortiment zdicích prvků. Stánek, věnovaný zdicím prvkům velmi názorně předvedl mnoha zájemcům jednotlivé skladby sendvičového zdiva, typy vnitřních omítek, ale i jednotlivé převazby rohů či napojení příček.

Prezentace střešní krytiny proběhla tradičně formou názorných ukázek všech typů a barevných odstínů. Novinkou byla možnost vyzkoušet jednotlivé pokládání střešní krytiny u inovovaného typu KM Beta 08. Právě tuto novinku společnost KM Beta a.s. předvedla na letošním veletrhu. Jedná se o tradiční tvar tašky s řadou vylepšení. Další novinkou je doplnění sortimentu o prostupový kroužek, který jednoduše řeší prostup přes hydroizolační folii.

IBF 2008 IBF 2008 IBF 2008
Celkově lze hodnotit výstavu IBF jako velmi úspěšnou, neboť zájemců o výrobky společnosti KM Beta a.s. stále přibývá. Důležité a velmi pozitivní je i to, že oba výstavní stánky navštívilo mnoho spokojených zákazníků, kteří měli s výrobky KM Beta a.s. jen ty nejlepší zkušenosti.
Všem návštěvníkům děkujeme za projevený zájem a těšíme se na další spolupráci.