Hlavn menu

Pozvánka na IBF 2010

Přijměte srdečné pozvání společnosti KM Beta a.s. na 15. mezinárodní veletrh IBF zaměřený na realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce a mnohé další. Veletrh probíhá na brněnském výstavišti od 13. do 17. dubna 2010. Stánek společnosti KM Beta a.s. můžete navštívit v pavilonu A2, číslo stánku 005.

Expozice společnosti KM Beta a.s. bude zahrnovat jak komplexní střešní systém KM Beta, tak vápenopískový zdicí systém KMB SENDWIX. Naprostou novinkou v nabídce společnosti KM Beta a.s. je nový pálený cihelný systém HODOTHERM®. Na stánku společnosti KM Beta a.s. se mohou návštěvníci informovat také o probíhajících akcích. Až do konce dubna lze využít zaváděcích cen u celoměděného větracího pásu hřebene a nároží s názvem BETA Rol. Za výhodnou cenu je možné až do konce dubna pořídit také výstupní střešní okno KMB BETA.

Nový zdicí systém HODOTHERM®

HODOTHERM je ucelený pálený cihelný systém. Tvoří jej pálené tvarovky pro vnější a vnitřní nosné zdivo, příčkové zdivo, překlady, stropní konstrukce a doplňkové výrobky. Výrobu pálených zdicích prvků HODOTHERM zajišťuje Cihelna Hodonín. Společnost KM Beta a.s. je nově výhradním prodejcem tohoto páleného cihelného systému.

Zaváděcí ceny

Výhodně lze až do konce dubna zakoupit novinku - celoměděný univerzální větrací pás s názvem BETA Rol. Tento větrací pás se hodí pro hřeben i nároží, kde nahrazuje dříve používanou univerzální kartáčovou lištu. Celoměděný větrací pás dokonale utěsní hřeben i nároží, ale zároveň umožní odvětrání. Díky použitému materiálu BETA Rol generuje měděné soli, které zabraňují usazování mechů a lišejníků v okolí hřebene a nároží. Stékající dešťová voda tak brání tvorbě mechů a lišejníků a udržuje střechu stále jako novou.

Hala č. A2
IBF 2010 IBF 2010
IBF 2010 IBF 2010
Do konce dubna platí také akční cena výstupního střešního okna KMB BETA. Střešní okno KMB BETA lze použít jako výstupní okno, ale také pro prosvětlení a přídavné odvětrání půdního prostoru. Je vhodné pro střešní sklon od 20°. Okno lze použít pro všechny typy střešní krytiny KM Beta. V nabídce je v těchto barevných variantách: cihlová, višňová, hnědá, šedá, černá.

Betonové doplňky vydrží déle

Střecha KM Beta vychází pro investora výhodně i díky cenově podstatně méně náročným doplňkům. Nyní jsou navíc plastové doplňky nahrazovány betonovými vzhledem k jejich podstatně delší životnosti, ale také výhodnější ceně. Krytina KM Beta je tak finančně dostupnější ještě širšímu okruhu stavebníků.

Více informací na infolince: 800 150 200.