Hlavn menu

Výstava Střechy Brno 2010

Střechy 2010

Mezinárodní stavební veletrh v Brně, který se uskutečnil v termínu 13. - 17.4.2010 , byl navíc nově doplněn o veletrh zaměřený na nábytek - MOBITEX.

Společnost KM Beta a.s. prezentovala své výrobky v pavilonu A, a dále byly výrobky vidět i na jiných doprovodných akcích. Každoročně se spoluúčastní akcí týkající se protipovodňových opatření a taky ukázky dovedností žáků učňovských škol.

 

V rámci prezentací společnosti KM Beta a.s. si mohl každý z návštěvníků prohlédnout oba vystavené typy střešní krytiny ve všech barevných odstínech, dále novinky v sortimentu jako je univerzální pás BETA Rol, výstupní okno a okrasné prvky věžička či hrdličky.

Velkým lákadlem byla praktická ukázka použití tašky odvodňovací, kterou obdivovalo velké množství návštěvníků po celou dobu výstavy. Tato novinka v sortimentu KM Beta a.s. byla přihlášena do soutěže Výrobek roku 2009. V této soutěži získala jako jediná dvě ocenění a to Cenu za nápaditost a taky Cenu stavebních škol.

Střechy 2010 Střechy 2010 Střechy 2010 Střechy 2010

V rámci expozice byly vystaveny vápenopískové zdicí prvky Sendwix, vápenopískové plotové prvky, ale i veškerý sortiment páleného cihelného systému Hodotherm. Velký zájem byl převážně řešení stropů, které KM Beta a.s. nabízí ve dvou variantách a to jak použití stropních vložek Miako a nebo keramické desky Hurdis.

Střechy 2010 Střechy 2010

Zájem návštěvníků byl velmi slušný a mnoho investorů přímo v rámci veletrhu řešilo využití veškerých stavebních materiálů KM Beta a.s. na uvažované stavby.