Hlavn menu

Akce a výstavy

Střechy fasády izolace – Ostrava


Střechy, pláště, izolace, stavba
28. 2. 2013 - 2. 3. 2013
22. ročník odborného stavebního veletrhu


Společnost KM Beta a.s., si Vás dovoluje pozvat na stánek, který naleznete v hale NA2, číslo 222.
Přijděte se podívat osobně na novinky v sortimentu a můžete vyhrát několik láhví vína!


Na Vaši návštěvu se těší pracovníci společnosti KM Beta a.s.KM Beta a.s. zve do Ostravy na veletrh Střechy, pláště, izolace, stavba

Tašku kabelových prostupů a další novinky, ale i ucelený sortiment stávajících materiálů, mohli na stánku KM Beta a.s. vidět návštěvníci 15. ročníku mezinárodního veletrhu Střechy Praha. Ten se uskutečnil začátkem února v pražském veletržním areálu Letňany. Expozice společnosti KM Beta a.s. zaujala nejen novinkami, ale také zajímavými výstavními slevami. V rámci doprovodného programu dokonce proběhlo slosování o střechu KM BETA zdarma. Pro koho to bylo do pražských Letňan příliš daleko, může si materiály KM BETA prohlédnout v Ostravě, na odborném veletrhu, který začíná již 28. února.

Veletrh "Střechy, pláště, izolace, stavba" každoročně představuje novinky a trendové výrobky z oblasti střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel, nízkoenergetických staveb, stavebních materiálů a výrobků. Součástí výstavy je bohatý doprovodný program zahrnující konference, bezplatné poradny, praktické ukázky řemesel, učňovské soutěže i soutěže pro veřejnost. Tato tradiční akce se koná od 28. 2. do 2. 3. 2013 na ostravském Výstavišti Černá louka. Na stánku KM Beta a.s. č. 222 v hale NA2 budou na zájemce z řad návštěvníků opět čekat nejen novinky a stávající materiály společnosti KM Beta a.s., ale také mimořádně zajímavé výstavní slevy a navíc možnost výhry kvalitního moravského vína.

Novinky i stávající materiály
Pro oba veletrhy připravila KM Beta a.s. expozice pokrývající všechny 4 oblasti, ve kterých působí, tedy nejen střešní krytinu, ale také vápenopískové zdivo, pálené zdivo a keramické stropy a ucelený sortiment maltových a omítkových směsí. Kromě stávajících výrobků se návštěvníci setkají s novinkami, především s taškou kabelových prostupů určenou pro profesionální, spolehlivé a bezpečné vedení kabelů skrz střešní plášť. Jde o monolitický celobetonový prvek, který tvoří základní taška KMB BETA opatřená širokým prstencem se třemi plastovými, stupňovitými průchodkami ve spodní části. Taška kabelových prostupů může být umístěna v libovolném místě střešní plochy, v blízkosti připojovaného zařizovacího předmětu (nejčastěji satelit, bezdrátové internetové připojení, anténa, kamerový systém nebo světelná reklama). KM Beta a.s. navíc nedávno rozšířila svůj komplexní střešní systém o nadkrokevní izolaci. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout na vlastní oči také nadkrokevní systém THERMO-LINE a izolační desky puren® PIR, dobrý základ pro střešní krytinu KM BETA a další systémové výrobky z nabídky společnosti KM Beta a.s.

Více o materiálech KM BETA od 28. 2. do 2. 3. 2013 na ostravském Výstavišti Černá louka (stánek č. 222 v hale NA2)