Hlavn menu

VELKÁ POKRÝVAČSKÁ SOUTĚŽ - KAMION PLNÝ KM BETY

VÝSLEDKY STARŠÍCH ROČNÍKŮ

Vyhlášení soutěže | Výsledky starších ročníků | BETA Cups

Vyhodnocení nejlepších pokrývačských firem za rok 2013

Každoroční vyhlášení nejúspěšnější realizační firmy, se tentokrát konalo jako neformální setkání jen s výherci soutěže pořádané společností KM BETA a.s.

Slavnostního oběda, za účasti zástupců nejaktivnějších firem, byla přítomna i obchodní ředitelka ing. Dagmar Kožinová (KM BETA a.s.). Ve velmi přátelské atmosféře byl o to větší prostor na zajímavou diskuzi a postřehy.

KM BETA a.s. oceňuje každoročně tu pokrývačskou (realizační) firmu, která položí za dané období nejvíce metrů čtverečních betonové střešní krytiny KMB BETA nebo KMB HODONKA.

Do soutěže se může zapojit každá realizační firma s působením v ČR.

foto foto foto foto

Stačí se jen registrovat (návod a pravidla) a pak používat kvalitní stavební materiály s produkce KM BETA. Po skončení kalendářního roku probíhá vždy závěrečné vyhodnocení.

Za rok 2013 byly oceněny tyto realizační firmy:

  Realizační firma - oblast západ:
 1. 1. STŘECHY ŠOT, Kdyně - získává: 20 palet betonové střešní krytiny KM BETA
 2. 2. Rudolf Andráš, Stádlec - získává: 10 palet betonové střešní krytiny KM BETA
 3. 3. Š.B.V.Střechy Lišov, Lišov - získává: 5 palet betonové střešní krytiny KM BETA
  Realizační firma - oblast východ:
 1. 1. Střechokomplex s.r.o., Žďár nad Sázavou
 2. 2. BM Dach Servis s.r.o., Slatiňany
 3. 3. Stavitelství Kašpar s.r.o., Borohrádek

Poděkování za přízeň k značce, patří samozřejmě všem firmám, které v loňském roce využili jakýkoliv stavební materiál od společnosti KM BETA a.s.

Těšíme se na další spolupráci.
KM BETA a.s.


.......................................................................................................................................................................................................................................

CENA CECHU KPT ČR

Vážení kolegové klempíři, pokrývači a tesaři,

logo cechuCech KPT se rozhodl po několikaleté odmlce navázat na úspěšnou tradici soutěží našich řemesel, tedy oborů klempíř pokrývač a tesař. Tentokrát se však bude jednat o soutěž otevřenou všem řemeslníkům, nikoliv jen členům Cechu KPT. V České republice je několik tradičních a úspěšných soutěží, které jsou však zaměřeny na jednotlivé výrobce. Naším cílem je však dát prostor i těm realizacím, které nemají uplatnění v soutěžích garantovaných výrobci, jako jsou střechy z břidlice, dřevěného šindele, pálené i betonové krytiny, které nemají tak silnou pozici na našem trhu. To samé platí i o krytinách plechových. Zde jsme s velikou radostí spojili síly s Časopisem Střechy - fasády - Izolace v rámci Ceny Cechu KPT vzali pod svá křídla zavedenou a úspěšnou soutěž klempířů - Memoriál Jiřího Krmáška. Věříme, že toto spojení bude jen ku prospěchu věci. Tesaři měli vždy obtížnější situaci pro pořádání soutěží i jiných společných aktivit díky nízké podpoře výrobců (v tomto oboru na trhu nejsou tak kapitálově silní dodavatelé jako v oborech pokrývač a klempíř, kteří by podobné aktivity podporovali). Proto pevně věříme, a zkušenosti ze soutěží pořádaných Cechem KPT v minulosti to potvrzují, že soutěž pro tesaře je možné úspěšně realizovat ve spojení s obory klempíř a pokrývač.

Věříme, že tato soutěž ve Vás vážení kolegové řemeslníci vzbudí zájem. Není konkurencí soutěžím zavedených výrobci, účast v několika soutěžích se stejným kvalitním dílem není vyloučena. Těšíme se na Vaše přihlášky a přejeme Vám mnoho úspěchů. Odměnou vítězům pak bude vysoká prestiž, prezentace u odborné i laické veřejnosti a s tím i snazší přístup k zakázkám.


Soutěž bude vyhlášena v následujících oborech a s těmito pravidly:

strecha
 1. Nejlepší klempířské dílo roku 2013 - Memoriál Jiřího Krmáška
  • Kategorie:
  • Fasády
  • Novostavby
  • Rekonstrukce
  • Věže
 2. Nejlepší pokrývačské dílo roku 2013
  • Kategorie
  • Historické objekty
  • Ostatní objekty
 3. Nejlepší tesařské dílo roku 2013

Pravidla:

 • Soutěž je otevřená pro všechny řemeslníky, firmy a střední odborná učiliště v České republice
 • 5 kusů fotografií (2x hotové dílo, 3x detail z realizace) v minimálním formátu A5 (fotografie se nevracejí)
 • 1x logo realizační firmy na zvláštním listě (prezentace firmy na výstavě Střechy Praha)
 • Soutěž je anonymní (z fotografií nesmí být patrna realizační firma)
 • Komise se skládá ze členů Cechu KPT ČR a z odborné veřejnosti
 • Fotografie musí být zaslány v termínu do 5.1.2014 na adresu: Cech KPT ČR, Pražská 1279/18, 102 00 Praha 10 - Hostivař
 • Dílo musí být realizováno v roce 2013
 • Kategorie se bude vyhlašovat, pokud se přihlásí minimálně 10 účastníků

Ceny: vítězné firmy budou prezentovány na výstavě Střechy Praha, bude jim zajištěna propagace v odborných časopisech - první tři vítězné firmy v jednotlivých kategoriích obdrží pohár a diplom.

Vyhlášení vítězů: veřejné vyhlášení proběhne na výstavě Střechy Praha, vítězům bude předáno ocenění na slavnostním večeru výstavy Střechy Praha.


Za Cech KPT
Martin Maršík

.......................................................................................................................................................................................................................................

Vyhodnocení nejlepších pokrývačských firem.

Příjemné prostředí vinného sklepa u obce Skalka, bylo svědkem vyhlášení nejlepších realizačních firem z Moravy. Přátelské setkání se neslo ve velmi příjemné atmosféře.

foto foto foto foto

Kvalitní víno a chutné pokrmy jsou na těchto akcích již samozřejmostí. Tentokrát byly do programu zařazeny i atraktivní disciplíny - malování na nahé ženské tělo, nebo Pole dance (tanec u tyče). Proběhla i řízená degustace vína, která prezentovala tamní vína s Vinařství Skalák.

K poděkování za přízeň v loňském roce, patří i ocenění těch nejaktivnějších firem v roce 2012.

Oceněné firmy:

 • 1. Kobliha Stavitelství, Hrušovany nad Jevišovkou
 • 2. Ing. David Rada RD, Frýdek-Místek
 • 3. Pánek Milan, Hodonín

Na další spolupráci se těší společnost KM Beta a.s.
.......................................................................................................................................................................................................................................

Kamion plný BETY - 2. 3. 2012

Každoroční vyhlášení nejlepších pokrývačských firem se letos konalo u Nového Města na Moravě. V hotelu Skalský Dvůr se sešlo na 130 pokrývačů či zástupců realizačních firem.
Po slavnostním vyhodnocení nejlepších a ocenění jednoho šťastlivce z řad všech hostů následoval odpolední program.

foto foto foto

Hosté si mohli zajezdit na čtyřkolkách, v trenažéru F1, vyzkoušet mohli i maxiautodráhu či zkusit štěstí v casinu.

Večer začal vyhodnocením nejlepších z nabízených aktivit. Následovalo profesionální vystoupení hudební skupiny "Legendy se vrací".

foto foto foto

Celý odpolední a večerní program nabídl všem hostům velmi zajímavý a atraktivní program. Celé vyhodnocení této soutěže probíhá na základě registrace a následné spolupráce se společností KM Beta a.s. Navíc všechny registrované firmy (3100) mohou využívat i věrnostní program a nabídku různých produktů.

Výsledky soutěže Kamion plný Bety:

1) Ladislav Hlom, Příbram
2) Rudolf Andráš, Stádlec
3) JPM METAL , s.r.o., Žďár nad Sázavou

foto foto foto
.......................................................................................................................................................................................................................................

Kamion plný tašek – 2007

Vílanec u Jihlavy

Jako již každým rokem tak i letos společnost KM Beta a.s. vyhlašovala nejlepší pokrývačské firmy za rok 2007. Vyhlášení se tentokrát konalo ve malebné vesnici Vílanec u Jihlavy v motorestu Mlýnhotel za účasti více než 120 pokrývačů.

foto foto foto

Během odpoledne mohli všichni účastníci využít řady zajímavých atrakcí, které byly pro ně připraveny. Očekávaný zájem o jízdu na čtyřkolkách maličko hatilo počasí, ale i přesto si tento úžasný zážitek vychutnalo spousta zájemců.

foto foto foto foto foto

Rozlehlý areál motorestu nabízel mimo jiné i možnost zahrát si bowling, kulečník, šipky či stolní fotbal. Celé odpoledne si mohli všichni dopřávat výborné zabíjačkové lahůdky a specialitu večera - pečené prase.

foto foto foto

Maxi akci okořenil i kulturní program v podání lidového harmonikáře a atraktivních břišních tanečnic. Hřebem večera bylo vystoupení skupiny Maxim Turbulenc, které se podařilo ještě více zlepšit již tak dobrou náladu.

foto foto

K vyhlášení:
 • nejúspěšnější pokrývačskou firmou v roce 2007 se stala a kamion plný tašek získala firma Jaroslav Ježek z Kosovy Hory
 • druhou nejúspěšnější firmou se stala firma Š.B.V. Radek Beneš z Lišova, která získala 10 palet tašek KM Beta
 • třetí firmou se stala firma Radek Plachý z Českých Budějovic, která získala 5 palet tašek KM Beta