Vyhledávání
Cihlové stěny součástí Festivalu architektury
Datum publikace
Sdílení

Nabídnout autentickou přehlídku technologií pro stavebnictví budoucnosti. To je jedna z hlavních ambicí Festivalu architektury 2023, který se uskuteční ve dnech 2. až 4. března v Pavilonu P na brněnském výstavišti. A my budeme jedním z vystavovatelů.

Snížení nákladů až o 40 procent, zcela přesné zpracování a rychlost výstavby. K tomu podstatně menší nároky na počet řemeslníků. To jsou hlavní benefity cihlových stěn, novinky v našem portfoliu. Stěny vznikají na robotické lince ve výrobní hale v Hodoníně, na konkrétní stavbu jsou přepravovány jako celistvé prvky. O tom jak výstavba probíhá a co je k stavbě cihlových stěn potřeba se dozvíte na našem veletržním stánku č.49. 

​​Součástí programu je také odborná část nazvaná Trendy a vize v architektuře a stavitelství. Projekt cihlových stěn představí technický konzultant KM Beta Vlastimil Sova. Prezentaci je možné vidět na hlavním podiu ve čtvrtek 2. března od 15.10 - 15.30.

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.
    Spočítat