Vyhledávání

Suché maltové směsi Profimix

S našimi suchými maltovými směsmi vám půjde práce hezky od ruky. Nezáleží na tom, jestli zdíte, omítáte, lepíte dlažbu, lijete podlahu nebo rekonstruujete historický objekt. Naše výrobky vás v štychu nenechají. Vyrábíme je výhradně podle vlastních prověřených receptur z pojiv a přísad od našich předních výrobců. O jejich dobré přilnavosti, pevnosti, objemové stálosti, vodoodpudivosti a mrazuvzdornosti jsme přesvědčeni. Pojďte je vyzkoušet také i vy. 

Výhody

Prodlužujeme vám stavební sezónu 

Zatímco někteří stavbu zazimovávají, vy si stavební sezónu můžete prodloužit. Hledejte naše maltoviny se zimní úpravou. Ty snesou teploty až -5 °C.

Zajišťujeme dlouhou životnost stavby

Při výrobě používáme výhradně ověřené pojiva, příměsi a přísady. Účinně odpuzují výkvěty a plísně. Zachováte tak atraktivní vzhled místnosti. 

Vybíráme z přírodních materiálů  

Směsi vyrábíme z křemičitého písku. Jeho kulatý tvar zrna zaručuje stálou zrnitost výrobků a povrch příjemný na dotek. 

Usnadňujeme vám práci 

U nás si zakládáme na přesném dávkování příměsí pro tvorbu maltovin. Díky tomu dosahují vysoké přilnavosti a vám se tak bude snáze pracovat.

Zdicí malty

Zdicí malty

Info o produktech

Naše zdicí malty splní i vaše nejnáročnější požadavky, ať plánujete zdít vápenopískové zdivo, betonové bloky, broušené i nebroušené pálené cihly, betonové tvárnice, pohledové zdivo, pórobeton… 

Pěna

Pěna

Info o produktech

Výrazně s ní urychlíte stavbu. Nezastaví ji ani nízké teploty až -5 °C

Zdicí pěna

Zdicí pěna

Podlahové stěrky a potěry

Podlahové stěrky a potěry

Info o produktech

V našem sortimentu najdete potěry pro vnitřní i vnější podlahové konstrukce, středně až těžce zatížené povrchy různých prostor (chodníky, vjezdy, garáže, sklepy, dílny, koupelny).

Oblíbený je pro řemeslníky zejména samonivelační sádrový potěr, jehož základem je alfa sádra. Rozvádí teplo v podlaze rovnoměrně a je ideální pro podlahové vytápění. Pochozí je už po 24 hod., bez nutnosti broušení.

Omítky a fasády

Omítky a fasády

Info o produktech

Vytvářejte jakékoliv povrchy dle libosti. S našimi jádrovými, štukovými omítkami docílíte jemné, hrubé povrchy – a to nezávisle na druhu podkladu. Nezapomeňte i na použití vhodné penetrace. 

Pro speciální situace: 

Naše sanační odvlhčovací omítky spolehlivě odvedou ze stěn i extrémní vlhkost a dlouhodobě odolávají vysokým koncentracím rozpustných solí. Tepelně-izolačními omítky zlepšíte tepelné vlastnosti stěn a to při zachování jejich paropropustnosti.

A pokud potřebujete radu, jaký materiál pro daný který typ omítky použít, je tu pro vás průvodce doporučených skladeb. Za pár minut víte, jaké vrstvy nahazovat při konkrétním typu zdiva, a jaké výrobky na to použít. Nebo se zeptejte našich techniků, kteří vám rádi poradí. 

Na klasické zdění pálených keramických cihel a betonových tvárnic

Na klasické zdění pálených keramických cihel a betonových tvárnic

Lepidla a fasádní stěrky

Lepidla a fasádní stěrky

Info o produktech

V naši nabídce najdete kategorie: C1T, C1TE, C2T, C2TE, C2TES1, tak i C1FT – zkrátka vše od lepidel klasických, rychletuhnoucích až po lepidla pro prostředí s extrémní zátěží.

Jejich použitím dosáhnete výborné přídržnosti keramických dlažeb, obkladů nebo tepelněizolačních desek na různě nasákavé podklady. 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat