Vyhledávání

Miako a Hurdis
4 funkce v jednom systému

Díky akumulačním schopnostem stropů Miako nebo Hurdis zabraníte rychlým změnám teploty v místnosti. Dopomůžete také k odstínení hluku. A díky požární odolnosti REI 180 odolávají delší dobu bez porušení konstrukce. Výsledkem realizace stropů Miako nebo Hurdis bude vysoká stabilita stavby, která přetrvá. 

TIP pro vás: Stropné systémy jsou univerzální. Využijete je pro členité či nepravidelné půdorysy. A co víc, slouží jako skvělý podklad pro provedení našich omítek Profimix.

Stropní systém Miako

Stropní systém Miako

Info o produktech

Zákazníky je Miako strop oblíbený pro stavbu rodinných domů, ale i vícepodlažních bytových a občanských staveb. Stavebníci oceňují jeho vysokou variabilitu a jednoduchou montáž bez použití techniky.

Stropní systém Hurdis na šikmé čelo

Stropní systém Hurdis na šikmé čelo

Info o produktech

Stropní nosníky Hurdis společně se stropními vložkami do sebe hezky lícují a vytváří rovný podhled. U stropu Hurdis na šikmé čelo se používá stropní vložka a stropní nosník ze stejného páleného keramického materiálu.

Díky větší osové vzdálenosti nosníků můžete stropy použít jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce

Stropní systém Hurdis na rovné čelo

Stropní systém Hurdis na rovné čelo

Info o produktech

Na realizaci stropů Hurdis na rovné čelo budete potřebovat kromě našich stropních vložek i ocelové nosníky. Hurdiskový strop je vhodný zejména pro rekonstrukce, díky jeho větší osové vzdálenosti. 

 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat