Vyhledávání

Sendwix pro energetické úspory

Ze zdiva Sendwix postavíte energeticky úsporné, nulové i pasivní stavby, které jsou šetrné nejen vůči přírodě, ale také se v nich dobře bydlí. Vyrábíme jej pouze z přírodních surovin – křemičitý písek, vápno, voda. Svou pevností dokáže stabilizovat vnitřní klima a vyvažuje střídaní teplot a vlhkosti. Tím pádem ušetříte na topení a klimatizaci a co více, snižuje riziko vzniku respiračních onemocnění.

Díky své robustnosti účinně tlumí nežádoucí hluk a vy si tak plně vychutnáte atmosféru domova. A protože cihly Sendwix vyrábíme i s elektrokanálky pro jednodušší a rychlejší výstavbu, chválí je i samotní řemeslníci.

TIP: Pokud se stavbou pospícháte, zvolte naše Cihlové stěny, se kterými dokončíte svůj dům až 3x rychleji. 

Výhody

Snižte náklady na vytápění

Zkraťte si topnou sezónu díky schopností zdiva akumulovat teplo a poté ho postupně uvolňovat do interiéru.

Garance odolnosti

Dobře snášejí teplotní rozdíly, nepokraskají. Prochází náročnými testy odolnosti, aby vám sloužili staletí. 

Stavět přesně se vyplatí 

Přesné rozměry cihel takřka podle pravítka. Snadná kontrola, větší těsnost stavby. Bez zbytečných tepelných ztrát

Izolujte hluk z ulice

Vysoká objemová hmotnost zdiva perfektně utlumí venkovní ruchy. Konečně si dopřejete ničím nerušený odpočinek.

Zdicí bloky

Zdicí bloky

Info o produktech

Dokončili jste hydroizolaci? Pak je čas na zdění obvodových stěn. V našem sortimentu naleznete nosné i příčkové vápenopískové zdivo v tloušťce 290 mm, 240 mm, 200 mm, 175 mm a 150 mm. 

Tepelně - izolační prvek

Tepelně - izolační prvek

Info o produktech

Naše výrobky typu THERM se použivají k zakládání u zdicího systému Sendwix tloušťky 240 mm, 200, 175, 150 a 115 mm. Vyrábejí se ze speciální směsi, která zvyšuje tepelný odpor výrobků o 50 %.  Minimalizují se tím tepelné mosty mezi stěnou a základovou konstrukcí nebo také suterénem.

Věncovky

Věncovky

Info o produktech

Používají se jako ztracené bednění železobetonových ztužujících věnců, průvlaků a překladů. Vyrábíme je v tloušťce stěn 240 mm, 200 mm, 175 mm, 150 mm a 115 mm.

Lícové zdivo

Lícové zdivo

Info o produktech

Lícové nebo také režné zdivo, lícovky, lícové cihly chcete-li. Využijete je všude tam, kde chcete nechat vyniknout přirozenou strukturu - např. při stavbě komínu, krbu, plotu, zídky, lícové přizdívky, rozvadeče ("antoníčka") a jiných zahradních staveb. 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Ceník ke stažení

    Ceník platný od 1.1.2023 PDF 15.03 MB