Vyhledávání
Zjednodušujeme instalaci odvětrávací tašky
Datum publikace
Sdílení

Odvětrávací taška od KM Beta bude nezbytnou součást vaší střechy, chcete-li jednoduchým způsobem odvětrat kanalizační stupačky, kuchyně, koupelny a WC. Odvětrávací betonová taška je zdokonalením plastové odvětrávací tašky. Je harmoničtěji začleněná do střešní plochy, tzn. je shodná svou barevností se základní taškou, výhodou je tedy její barevná stálost a skvělá životnost, poskytujeme na ni záruku 50 let jako na ostatní střešní krytinu.

Odvětrávací taška má mnoho výhod, od konstrukčního řešení, přes design, až po montáž, která jak se dozvíte níže, je snadná a také od možnosti, kdy byste museli zasahovat při řešení odvětrávaní např. do fasády domu, je technicky příjemnějším a jednoznačně estetičtějším řešením.

odvetraci taska na strese

 

A pojďme k samotné montáži, jak to tedy funguje. Díky naši inovaci spojením odvětrávací tašky v průměru 150 mm a DHV fólie pomocí dvoudílného hydroizolačního prostupového kroužku je montáž opravdu jednoduchá. Sestavení tašky včetně prostupového kroužku se provádí klasicky vně střechy. V místě osazení tašky se ve fólii vyřízne kruhová díra, spodní část kroužku se nasune na vnitřní stranu fólie a horním kroužkem tlakem proti sobě je jednoduše zacvakneme.

prostupovy krouzek

 

Odvětrávací tašku samozřejmě doporučujeme přichytit ke střešní lati dvěma vruty a případně ochránit před poškozením sněhem rozmístěním protisněhových zábran.

odvetraci taska technicky kist

 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat