Vyhledávání
Cesta k finanční úspoře. Stropy Miako se slevou 50 %
Datum publikace
Sdílení

V létě dokončit stěny domu, na podzim realizovat stropy. Takový je ideální harmonogram stavebních prací…Ale co když vaše plány brzdí rozpočet? Na jeho úsporu máme v KM Beta řešení.

Inflace a zvýšení úrokových sazeb hypotečních úvěrů stavebnictví neprospělo. Řada stavebníků čeká na lepší časy, kdy budou dostupnější podmínky. A ty nastaly právě nyní. Stropy Miako lze tak získat se žhavou slevou 50 %.

Jak to funguje?

Žhavou slevu zahrnujeme přímo do cenové nabídky. Stačí nám zaslat váš projekt prostřednictvím naši Kalkulačky materiálu.

Úspora v ceně a snadná realizace

Společně s cenovou nabídkou od nás získáte kladečský plán. Zásadní podklad pro realizaci. Ukazuje rozložení nosníků, postup kladení vložek Miako a poskytuje odpovědi jak řešit detaily prostupů komínu nebo odvětrávání. Ve srovnání s jinými výrobci jej přikládáme zcela zdarma ke každému projektu.

Máte materiál a kladečský plán. Jak pokračovat?

Dobrým pomocníkem při realizaci je náš technický list. Ten obsahuje postup montáže i následné betonáže. Nicméně, jak u každé fáze stavby, i při realizaci stropu mohou nastat chyby. Ale ne, když se na ně s námi dopředu připravíte. V našem dalším článku vám ukážeme, co si při realizaci ohlídat. Pokud budete mít dotazy, obraťte se na naše zástupce. Kontakt na ně naleznete: https://www.kmbeta.cz/kontakt.

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat