Vyhledávání

Lepidlo univerzál

LM-711

Univerzální lepidlo  je určeno pro lepení a armování izolačních desek z polystyrénu, ze skelných i minerálních vláken, pro stěrkování při vkládání armovací tkaniny.
Zároveň  lze  použít  jako stěrkovací hmota na  betonové o omítkové podklady stěn, a  rovněž  se může použít  pro lepení  středně  nasákavých obkladů a dlažeb  (např. VPC pásků)  na podlahy a stěny ve vnitřním a vnějším prostředí. 

Toto univerzální lepidlo vyrábíme v 25 kg pytlech. 

 

Méně

Technické parametry Lepidlo univerzál

Specifikace Lepidlo univerzál

Počet ks na paletě 48 pyt
Spotřeba 6 kg/m²
Zrnitost 0.7
Doporučená tloušťka vrstvy 4-6 mm
Hmotnost 25 kg
Hmotnost balení 1200 kg
Doporučená tloušťka vrstvy 5
Doba zpracovatelnosti min. 2 hod.

Referenční stavby

Soukromí vesnice, přitom ještě pořád ve městě. Atmosféra tiché ulice, zahrada se vzrostlými stromy. Místo, jaké vám developeři těžko nabídnou. Najdete ho jen v původní zástavbě. Koupě starého domu, ať už jej hodláte rekonstruovat nebo na jeho místě postavit jiný, je ale zároveň jednou z nejtěžších cest k vlastnímu bydlení. Lukáš Kufhaber si ji přesto vybral. Od loňského srpna staví dům ve staré části brněnské čtvrti Líšeň. Vzhledem k limitům svého projektu musel hledat ty nejvhodnější materiály, aby z místních podmínek vytěžil maximum bez kompromisu. Řešení našel portfoliu našich výrobků a služeb.

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat