Vyhledávání
Funkční stavba z komplet materiálu KM Beta
Sdílení

Dům nejen krásný, ale funkční. S touto myšlenkou přistupoval investor k stavbě svého rodinného domu. Na střechu byly zvoleny kromě základních střešních tašek i prvky pro odvětrávaní, zadržení sněhu. Stěny byly postaveny ze zdicích bloků Sendwix. 

Jak celá výstavba probíhala? 

Investor realizoval stavbu svépomoci, vsadil na bloky s Éčkem. Tedy na zdicí bloky Sendwix obsahující v kódu písmeno E. Díky tomu získal výhodu – odpadla mu práce vytvoření drážek pro kabely. Svislé elektrokanálky má totiž zdicí blok už od výroby. Se svislými trasami elektroinstalace se počítalo už ve samotném návrhu. Pokud se musí vodorovně, může se sáhnout po podomítkových kabelech. Pokud se realizuje vodorovná drážka ve zdivu, je nutno držet se pravidel v Technické příručce KM Beta

Střecha byla zrealizována v duchu co největší funkčnosti. Proto namísto plastových doplňků investor využil co v největší míře prvky betonové. Tím docílil vizuální celistvost střechy a záruku, že doplňky vydrží stejně dlouho jako celá střecha. 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.
    Spočítat