Vyhledávání
Dlouhá životnost a minimální nároky na údržbu s Betou
Tagy
Elegant cihlová
Sdílení

Pokud střecha již neplní svoji funkci, ale způsobuje škody, které je potřeba řešit nákladnými opravami, tak jediným řešením je její rekonstrukce. V případě tohoto bytového domu to společenství vlastníků vzalo z gruntu a vyměnili plochou střechu za šikmou.

Nikdo nepochybuje o tom, že u každé komplexní rekonstrukce staršího bytového domu je potřeba provést zateplení obvodových stěn, vyměnit okna a tak dále. Často se ale zapomíná na střechu, která je sice nejméně viditelná, ale pro funkčnost domu je jedním z nejdůležitějších prvků.

Ploché střechy trpí mnohými neduhy. Jedním z hlavních problémů plochých střech je stojící voda. Pokud proteče skrz horní hydroizolaci, znehodnocuje tak další vrstvy střechy, urychluje stárnutí a degradaci materiálů. Jestliže voda pronikne až do interiéru, vytváří skvrny na stropech či stěnách. V krajním případě může způsobit i vážné škody na technickém zařízení a vybavení interiéru, např. poškodit elektroinstalace, podlahy, nábytek.

Trvalé odstranění těchto problémů přitom není složité. Společenství vlastníků se proto rozhodlo nahradit nefunkční plochou střechu šikmou, ta lépe odvádí srážkovou vodu, tím vyřešili problém krátké životnosti hydroizolace ploché střechy a neustále opakujících se závad.

Zjednodušili si takříkajíc život, nemluvě o snížení nákladů, protože naše krytina Beta má na rozdíl od původní ploché střechy minimální nároky na údržbu. Její životnost je oproti původní střeše nesrovnatelná, proto taky na ni poskytujeme záruku 50 let

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat