Vyhledávání
Stavba rychle bez starostí s Cihlovými stěnami ze Sendwixu
Tagy
Cihlové stěny
Sdílení

Hlavní funkcí stěny je funkce nosná, která zajistní stabilitu objektu. Proto by proces zdění měl probíhat kvalitně a precizně. Zdění obvodových nosných stěn je časově náročnou etapou výstavby. Máme řešení pro ty, kteří chtějí ušetřit drahocený čas spojený s hrubou stavbou.

Konečně jste získali stavební povolení a chcete stavět co možná nejrychleji, jenže ouha, sehnat řemeslníky může být v dnešní době opravdu oříšek. Postavit nosné stěny trvá přibližně týden, ale z týdne se mohou stát měsíce čekaní, až se realizační firmě uvolní místo v kalendáři.

Přesně této nemilé situaci se majitelé této stavby chtěli vyhnout. Manžele spojila touha bydlet rychle a zároveň se nechtěli vzdát možnosti postavit svůj vysněný dům z pevného, spolehlivého materiálu Sendwix se skvělými vlastnostmi. Rychlost výstavby, nižší fyzickou náročnost, jednoduše méně starostí, to vše jim nabídly cihlové stěny.

Cihlové stěny domu vám stejně jako investorům vyrobíme na míru dle vašeho projektu. Po jejich výrobě vám je převezeme kamionem na místo určení, kde se osadí a napojí. Osadit veškeré nosné zdivo trvá podle našich zkušeností 1 den, samozřejmě v závislosti na rozsáhlosti stavebního projektu. Výsledkem je konstrukce, hotová za zlomek doby oproti klasickému ručnímu zdění, aniž byste museli sáhnout na jedinou cihlu.

Co při stavbě pomocí cihlových stěn dále oceníte, je jejich precizní vyhotovení, nemusíte proto hlídat nepřesnosti nebo složitě napravovat chyby jako u ručního zdění. 

 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat