Vyhledávání
Rota moderní design i jednoduchost pokládky
Lokace
Tagy
Prima černá
Sdílení

Roman V. je dlouholetý investor a stavební technik. Když se mu naskytla možnost postavit vedle jeho rodinného domu další stavbu, okamžitě se do toho pustil. A stejně jako u vlastního domu chtěl mít střechu odolnou, tentokrát však v minimalistickém, moderním pojetí.

Výběr té pravé střešní krytiny může být skutečnou výzvou pro každého majitele domu. Střecha je pomyslnou korunou každého domu a měla by podtrhnout ráz celé stavby, proto bychom měli věnovat pozornost i designu střešních tašek, ale zároveň nezapomínat na jejich funkční vlastnosti.

Roman jako muž od fochu to měl možná o něco snazší, protože měl jasnou vizi již od začátku. Věděl, že chce postavit rodinný dům s šikmou střechou tvořenou rovnou plochou. Požadavkem byly čisté, rovné linie pro maximálně harmonický dojem ze stavby. Chtěl dosáhnout elegantního a minimalistického vzhledu v nyní tak oblíbeném skandinávském stylu.

Roman má s našimi střešními krytinami bohatou zkušenost. Aby také ne, když s námi spolupracuje již od roku 1992. Vsadil proto na jistotu a opět se obrátil na nás. Doporučili jsme mu střešní krytinu Rota, která přesně naplnila jeho představy o nadčasovém designu a čistých liniích. Ačkoliv má Rota jednoduchý vzhled, určitě ji nepřehlédnete, mezi ostatními vyčnívá svým prodlouženým formátem.

S jedinečným designem však nepřijdete o přednosti, které naše střešní krytina včetně celobetonových systémových doplňků nabízí, tedy extrémní pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Navíc díky svému formátu jako bonus přináší ještě jednoduší a velmi přesnou pokládku

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat