Vyhledávání


Profiblok pro domov
se zdravým prostředím

Opravdová česká klasika s tradicí od roku 1860, kterou znali už naši mistři cihláři. Oblibě se těší díky své pevnosti a odolnosti, kterou ostatně můžete vyzkoušet i sami. Stačí zaklepat na cihlu kladivem a pokud zazvoní (a ta naše zazvoní) poznáte známku kvality. Ať už stavíte osmipatrový bytový dům nebo bungalov, na pevnost našich cihel se můžete spolehnout.

Cihly vyrábíme z prvotřídních přírodních surovin. Jejich příměsí naše cihly vyvažují poměr pozitivních a negativních iontů ve vzduchu. Díky tomu budete mít čistý vzduch. 

Zdění je příjemnější, když použijete maltu, na kterou jste zvyklí. Proto u nás najdete zdicí maltu, lepidlo nebo pěnu. Můžete se tak rozhodnout sami s čím vám půjde práce hezky od ruky. 


TIP: Pokud si chcete ulehčit práci a ušetřit čas věnovaný zdění, využijte naše Cihlové stěny. Postavíte s němi stavbu až 3x rychleji. 

Výhody

Vyzrajte na ceny energií

Zdivo teplo z prostředí absorbuje a postupně ho uvolňuje. Vy si tak užijete pohodlí domova. Klidně bez svetru.

Čisté klima i pro alergiky

To kde bydlíte, ovlivňuje i vaše zdraví. Pokud stavíte z Profiblok,  můžete si být jisti zdravým prostředím bez vlhkosti a suchého vzduchu.  

Spolehlivost i při požáru 

Staráme se o vaši bezpečnost a komfort z bydlení. Proto zdivo prochází náročnými testy požární odolnosti, aby přetrvalo doslova staletí. 

Snadnější kontrola 

Zdivo lépe kontrolovatelné, méně náročné na preciznost zdění. Můžete tak být jisti, že budete mít stěny, které vám stabilizují teplotu v interiéru. Bez zbytečných tepelných ztrát.

Nosné zdivo

Nosné zdivo

Info o produktech

Nosné zdicí bloky pro vás vyrábíme v několika tloušťkách: 440 mm, 400 mm, 365 mm, 300 mm a 240 mm. Díky nim bude vaše stavba staticky stabilní s příjemným klimatem a bez tepelných mostů

Pokud vybíráte cihly podle pojiva, zvolte si s celoplošným lepidlem, lepidlem na žebra, na pěnu nebo na maltu.

Věncovky

Věncovky

Info o produktech

Věncovky se vám budou hodit pro vytvoření ztraceného bednění železobetonových ztužujících věnců a překladů nad okny, dveřmi nebo jinými stavebními otvory. Vyrábíme je pro vás v tloušťce 365 mm, 300 mm, 240 mm, 175 mm.

Překlady

Překlady

Info o produktech

Naše překlady využijete k překlenutí oken, dveří různých šířek a jiných stavebních otvorů v nosných i nenosných stěnách.

Nenosné překlady vyrábíme v délkách 1 000 - 3 000 mm, pro tloušťku stěny 115 a 175 mm.

Nosné překlady šíře 70 mm v délce 1 000 - 3 500 mm se hodí pro tloušťku stěny 440 mm, 400 mm, 365 mm, 300 mm, 240 mm a 140 mm.

 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Ceník ke stažení

    Ceník platný od 1.1.2023 PDF 25.42 MB