Vyhledávání
Systémové doplňky prodlouží životnost vaší střechy
Tagy
Prima černá
Sdílení

Střecha je jednou z nejdůležitějších součástí domu, chrání stavbu a zajišťuje nám komfort bydlení. Střešní krytina tvoří nejen samotné tašky, ale i systémové doplňky, které pomohou zajistit, aby střecha dokázala dokonale plnit svou funkci.

Zatékání střešní krytinou či zatékání vody kondenzující ve střešním plášti patří k nejzávažnějším poruchám na každé střeše. Pronikání vody do interiéru poškozuje stavební konstrukci a způsobuje vznik zdraví ohrožujících plísní.

Abyste se nemuseli zabývat problémy, které jsou spojené s nedostatečnou těsností střešního pláště, a střecha plnila svou funkci, dbejte na bezchybné a důsledné řešení všech detailů. S tím bezprostředně souvisí zvolení vhodných systémových doplňků. 

Majitelé této novostavby měli vysoké požadavky jak na funkčnost a odolnost střešní krytiny, tak na její estetickou stránku. Zvolili proto naši střešní krytinu Beta včetně betonových doplňků, které krom skvělé těsnosti střechy zajistí střeše i vizuálně celistvý vzhled, neruší tedy pohledově jako jejich plastové verze a jejich životnost je nesrovnatelná.

Podíváte-li se na fotografie této realizace, naskytne se vám pohled na střechu takřka posetou systémovými doplňky. Od betonových větracích a odvětrávacích tašek, nášlapných tašek k usnadnění přístupu ke komínu, přes hromosvodové hřebenáče až po "neviditelnou" kolektorovou tašku, která usnadňuje ukotvení slunečních kolektorů.

Široká škála našich originálních celobetonových prvků profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí. Díky nim prodloužíte funkčnost a tedy i životnost své střechy třeba i na sto let.

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.
    Spočítat