Vyhledávání
Rychlá pokládka díky střešní krytině Rota
Tagy
Briliant černá
Sdílení

Střecha Rota zdobí celou stavbu tón v tónu. Perfektní sladění barvy střechy s fasádou jistě neuniklo vaší pozornosti. Výjimečnou odolnost betonové střešní krytiny nemusíme dlouze představovat, to je totiž sázka na jistotu. Naše střecha vám vydrží věčnost a položenou ji budete mít raz dva.  

Blížila se zima, majitelé této stavby v jižních Čechách chtěli mít co možná nejdříve dokončenou střechu. Na tom, jak rychle budete mít svůj dům pod střechou, má vliv vícero faktorů, od velikosti a typu střechy, přes časové možnosti realizační firmy, jestli se jedná o novostavbu, rekonstrukci atd. Jedním ze zásadních je i konstrukce střešních tašek společně s jejich velikostí.

Počet kusů tašek, které musíme použít na m2, ovlivňuje rychlost pokládky a samozřejmě s tím bezprostředně spojené finanční náklady na realizaci střešní krytiny. V závislosti na zvolené krytině se to pohybuje v průměru od 10 – 14 kusů na m2, v případě bobrovky je to až 36 kusů. V posledním zmiňovaném případě by to naši majitelé do zimy, která přišla nečekaně brzy, opravdu nestihli.

Protože rychlost pro ně hrála opravdu zásadní roli a obrátili se nás s žádostí o radu. My jsme jim bez váhání doporučili naši střešní krytinu Rota.  Díky jejímu jedinečnému prodlouženému formátu postačí pouze 8 kusů tašek na m2 a tak měli střechu položenou s pomocí zručné realizační firmy v rekordním čase. 

Střecha se skládá nejen ze základních tašek, ale i vhodně zvolených střešních doplňků, které dotváří funkčnost celého střešního systému. Tipli byste si, jaké střešní doplňky jsou na této střeše? Nebudeme vás dlouze napínat, jsou to protisněhové a větrací střešní tašky. Vyrábíme totiž celobetonové i střešní doplňky, které vizuálně splynou se základními taškami a na střeše jsou tak téměř neviditelné. S Rotou bude vaše střecha nejen designová, ale i funkční.

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Ceník ke stažení

    Ceník platný od 1. 2. 2024 PDF 3.71 MB