Vyhledávání
Bezpečné ukotvení fotovoltaiky s Betou
Tagy
Elegant višňová
Sdílení

S narůstajícími cenami elektrické energie je fotovoltaika řešením jak snížit provozní náklady na domácnost a výrazně ušetřit. Montáž lze provést na téměř každé sedlové střeše. I této skutečnosti při rekonstrukci střechy využili majitelé tohoto stavení.

Existuje několik způsobů, jak upevnit solární panely, velmi často se k instalaci používá systém uchycovacích háků. Po vyndání jednotlivých tašek se háky na krovy nebo trámy připevní pomocí šroubů. Následně se pak vrátí tašky na místo a na háky se nasadí nosná konstrukce pro panely. Při takovém způsobu ukotvení ale často dochází k nadzvedávání držáků a následně musíte řešit problém, kterého se hrozí každý majitel střechy, a tím je zatékání. 

S pevným a bezpečným upevněním fotovoltaiky i fototermiky na střechu vám pomohou naše kolektorové tašky. Mají v sobě již od výroby integrované šrouby určené pro ukotvení držáků panelů bez nutnosti jejich zatahování pod tašky. Držáky se tak připevní přímo na plochu tašek a do nich se následně kotví samotné panely či kolektory. Nehrozí tak nadzvedávání držáků a tím pádem ani zatékání. 

Pro přivedení elektrických kabelů k fotovoltaickým panelům pak v naší nabídce naleznete speciálně vyvinuté tašky kabelových prostupů, kterými jsou kabely protaženy a utěsněny. Díky použití celobetonových prvků prodloužíte životnost své střechy a můžete si jako majitelé této střechy prodloužit i léto, protože k výhřevu bazénu použijtete vlastní energii. 

Vliv vlastní solární elektrárny poznáte na vyučtování za elektřinu, kdy v ročním souhrnu budete platit výrazně méně, než kdybyste nakupovali energii pouze z distribuční sítě. Investice do ní se vám vyplatí, stejně jako investice do kvalitní střešní krytiny.

 

Rozpočet

Střešní materiál
Cena
145 542 Kč
Cena
145 542 Kč

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat