Vyhledávání
Téměř bezúdržbová střecha díky Hodonce
Tagy
Elegant višňová
Sdílení

Žit obklopen přírodou ve zdravém prostředí je snem mnoha lidí. Stojí-li váš dům u lesa nebo je jako v tomto případě obklopen vzrostlou zelení, je potřeba vybrat krytinu, které nánosy listí jen tak neuškodí. Majitelé tohoto domu proto vsadili na Hodonku v matném višňovém provedení.

Střešní krytiny mohou vyžadovat pravidelné čištění. Kvůli okolní přírodě a působení povětrnostních podmínek bývají střechy takovýchto staveb ohrožovány listím či jehličím, ale i mechy, řasami či lišejníky. Všechny tyto nevítané dopady blízké přírody mohou střešní krytinu různým způsobem poškozovat. 

Hromadící se tlející listí, jehličí či drobné úlomky větví ucpávají totiž nejen okapy, ale urychlují i opotřebení střešní krytiny především v místech, kde se v usazené vrstvě drží vlhkost. Aby vám střecha dlouho a znamenitě sloužila, je potřeba myslet na tyto aspekty již při výběru střešních tašek. Dobře zvolená krytina vám totiž ušetří čas i peníze, které byste museli věnovat údržbě. 

Vlastníci tohoto rodinného domu si přáli střechu, která odolá nejen nánosům podzimního listí, o které v jejich okolí není nouze, ale bude také dlouho skvěle vypadat. Jejich volba padla na betonovou střešní krytinu včetně systémových celobetonových doplňků proto, že mimo jiné vyniká svou samočistící schopností. Větrné počasí tak snadno odstraní organické znečištění jako třeba zmiňované mokré listí ze stromů.

Konkrétně zvolili naši prověřenou Hodonku ve višňovém matu, která se skvěle hodí k domu i jeho okolí. Jejich střecha je tak téměř bezúdržbová a zachová si svůj  vzhled po dlouhý čas, jako by byla právě nově položena.

 

 

 

 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat