Vyhledávání
Budově rehabilitačního ústavu kraluje naše cihlová Beta v Elegantu
Tagy
Elegant cihlová
Sdílení

Tato budova jednoho z nejstarších rehabilitačních ústavů na našem území má plnit hlavně funkci praktickou a poskytnout bezpečné, klidné útočiště pacientům. To vyžaduje odolnou střechu, což naše cihlová Beta je.

Nic nemůže trvat věčně a stejně jako vyvíjí léčebné metody, kterými tady po desetiletí pomáhají pacientům postavit se po úrazech zpět na nohy, mění se i nároky na kvalitu a realizaci střešní krytiny.

Při modernizaci zařízení bylo nutno přistoupit i k rekonstrukci původní střechy. Ta ztrácela během let svou funkčnost. Současně stará jednoplášťová konstrukce vzhledem k plánovanému rozšíření obytného podkroví nedovolovala zateplení v požadované míře. 

Životnost této střechy to měla spočítané a hrozilo, že účinkem povětrnostních vlivů dojde k jejímu poškození a ta tak ztratí svou primární ochranou funkci. Jediným řešením tak byla právě rekonstrukce.

Ceníme si, že jako materiál  pro ni byla zvolena naše cihlová Beta v povrchové úpravě Elegant. Střešní tašky z betonu mají totiž mnoho výjimečných vlastností. Vynikají pevností a odolností vůči povětrnostním vlivům, beton totiž postupně vyzrává a jeho odolnost se tedy časem zvyšuje. Zároveň výborně izoluje hluk za silného větru či krupobití, tím pádem zajistí klidné i bezpečné prostředí ubytovaným pacientům.

O tom, že si za naší prací opravdu stojíme, vypovídá, že na naši krytinu, a to včetně systémových betonových doplňků jako jediný výrobce betonové střešní krytiny poskytujeme záruku 50 let. Samotná životnost betonových tašek je ale mnohem delší, ničím neobvyklým nejsou ani stoleté betonové střechy.

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat