Vyhledávání

Stěnová spona

Stěnová spona je plochý děrovaný pásek z nerezového plechu o rozměrech 300 x 25 x 0,75 mm, který se používá při kotvení stěn nosných i nenosných tzv. tupým spojem, který nahrazuje provazování zdiva přesahem cihel a bloků, nebo vázáním do kapes.
Nerezový plech nelze zaměňovat za jiné materiály, které mají pouze povrchové protikorozní úpravy (např. pozinkovaný plech). Důvodem je předpokládaný dilatační pohyb zdiva v místě stěnových spon a při porušení ochranné protikorozní úpravy by mohly spony časem prasknout a přestaly by ve spoji zdiva fungovat.

Méně

Technické parametry Stěnová spona

Specifikace Stěnová spona

Počet ks na paletě 1 ks
Hmotnost balení 0.031 kg
Hmotnost 0.031 kg
Rozměry 300×25 mm

Tipy a triky

Referenční stavby

Soukromí vesnice, přitom ještě pořád ve městě. Atmosféra tiché ulice, zahrada se vzrostlými stromy. Místo, jaké vám developeři těžko nabídnou. Najdete ho jen v původní zástavbě. Koupě starého domu, ať už jej hodláte rekonstruovat nebo na jeho místě postavit jiný, je ale zároveň jednou z nejtěžších cest k vlastnímu bydlení. Lukáš Kufhaber si ji přesto vybral. Od loňského srpna staví dům ve staré části brněnské čtvrti Líšeň. Vzhledem k limitům svého projektu musel hledat ty nejvhodnější materiály, aby z místních podmínek vytěžil maximum bez kompromisu. Řešení našel portfoliu našich výrobků a služeb.

Další materiály a příslušenství

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.
    Spočítat