Vyhledávání
Klidné bydlení i v podkroví s naší Betou
Tagy
Elegant cihlová
Sdílení

Občas můžete narazit i na developerské projekty, které vtisknou stavbám stejný ráz, jako je tomu v případě této řadové výstavby. A nás těší, že naše Beta v matném provedení kraluje celé jedné ulici a poskytne jejím obyvatelům ochranu proti hluku i rozmarům počasí. 

Řadovky nejsou v našich končinách nic nového, zaberou méně místa, jsou energeticky úspornější než samostatně stojící rodinné domy a ve srovnání s bytovými domy nabízí svým obyvatelům mnohem více klidu i soukromí.

Tento klid a pocit soukromí může být narušen hlukem, ať už z ruchu ulice nebo hlukem způsobeným povětrnostními vlivy, jako je např. silný déšť či krupobití. Obzvlášť tehdy, pokud jako v tomto případě, máte obytné podkroví.

Právě na to při výběru střešní krytiny mysleli developeři a upřednostnili před původně zamýšlenou plechovou krytinou, která nemá dobré akusticky izolační vlastnosti, právě naši střešní krytinu Beta v matném cihlovém provedení.

Betonová krytina je totiž na rozdíl od zmiňované plechové velmi dobrým izolantem hluku. A potýkáte-li se s vysokou hlučností v místě, kde bydlíte, pak je betonová střešní krytina jednoznačnou volbou a vy si budete moci doma dopřát kvalitní odpočinek bez ruchů zvenčí.

Mezi další výhody betonových tašek patří bez debat odolnost proti povětrnostním vlivům. Jejich pevnost je opravdu výjimečná. Betonové tašky totiž postupně vyzrávají a pevnost se časem zvyšuje, tím pádem se zlepšuje i jejich odolnost proti mechanickému poškození. I díky těmto vlastnostem si pohodu a klid budete moci užívat po dlouhá léta.

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat