Vyhledávání
Odolná a nadčasová střecha v Betě
Tagy
Briliant černá
Sdílení

Stavby selského baroka patří neodmyslitelně k rázu jihočeské krajiny, malebnými stavbami se zdobnými štíty se můžete kochat na mnoha místech. Zrekonstruovanou stavbu ve stylu této tradiční zdobné architektury skvěle doplňuje střešní krytina Beta. 

Když se majitelé této restaurace s penzionem rozhodli pro rekonstrukci střechy, začali hledat střešní krytinu, která se bude hodit k charakteru stavby stylově, současně však měli také vysoké požadavky na její odolnost a bezhlučnost.

Pokoje pro hosty jsou umístěny v patře pod střechou a provozovatelé svým návštěvníkům chtěli poskytnout klidný a bezpečný přístav, kde se budou cítit dobře, i kdyby se venku čerti ženili. I z těchto důvodů byla pro ně betonová střešní krytina jasnou volbou.

Konkrétně se rozhodli pro krytinu Beta v leské povrchové úpravě, kterou svou stavbu ochrání před nepřízní počasí po mnoho dalších desítek let, betonová taška postupně dozrává a její pevnost a kvalita se postupně zvyšuje. Zároveň splňuje i další požadavek majitelů penzionu týkající se hluku, izoluje totiž výborně hluk za silného deště či větru i krupobití. Samozřejmostí je pak dokonalá izolace samotné srážkové vody.

Chcete-li i vy stejně jako provozovatelé penzionu získat kontakt na spolehlivou realizační firmu z vašeho okolí, neváhejte se obrátit na jednoho z našich regionálních manažerů.
 

 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat