Vyhledávání
Jakou střešní krytinu zvolit?
Datum publikace
Sdílení

Dobrá střecha je základ a měla by každému domovu poskytovat tu nejlepší ochranu. Při jejím výběru jsou důležité jak její funkční  vlastnosti, tak bezpochyby i estetická stránka. Naše betonová střešní krytina vyniká nejen svou pevností a odolností proti rozmarnému počasí, ale také svým designem. Vybere si tedy každý.

Povrchová úprava podle vašeho vkusu

Máte jasnou představu nebo zatím jen přemýšlíte, jakou krytinu a její povrchovou úpravu vybrat. Nelze zastírat, že kvalitní povrchová úprava prodlužuje životnost tašek, zajišťuje rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost. Tašky vyrábíme v několika barevných odstínech a třech povrchových úpravách. Můžete si tak vybrat podle svého vkusu a charakteru stavby.

Druhy povrchových úprav

Pojďme se nyní seznámit s jednotlivými povrchovými úpravami. Na výběr máte ze tří variant.

Povrchová úprava Elegant je matnou a vskutku elegantní variantou. Dáváte-li přednost matnému vzhledu, je tato povrchová úprava to pravé pro vás. Pak už stačí zvolit, zda vám více vyhovuje model Beta nebo klasika Hodonka a vybrat z nabízených barevných odstínů ten správný pro váš dům.

střecha v cihlové a višňové barvě se střešním oknem

O nicméně elegantní je lesklá varianta Briliant, která dodá vaší střeše ten správný šmrnc. Tuto úpravu aplikujeme na modelech krytiny Beta, Hodonka i na moderním modelu Rota.

střecha v černé, hnědé a višňové barvě

Inovativní povrchová úprava Prima

Poslední povrchovou úpravou, kterou vám nabízíme, je inovativní úprava Prima. Povrch těchto moderních betonových tašek je obohacen o jemný mikrobeton. Tento mikrobeton vytváří dokonale hladký povrch a díky své nejhladší možné úpravě se podobá glazuře pálených tašek.

střecha v černé barvě střešní krytiny typu Rota, Beta

Hlavní předností tohoto druhu úpravy je to, že si díky kvalitnímu zpracování hravě poradí s různými povětrnostními vlivy, jako třeba prudký déšť, vysoké teploty nebo mráz. Díky samočistícímu povrchu se snižuje usazování mechu, který může po čase narušit vzhled každé střechy.  Na výběr je pak v různých barevných odstínech u modelu Beta, model Rota je dostupný v černé barvě.

Ať už zvolíte jakoukoliv z povrchových úprav, s našimi taškami a jejich úpravami nesáhnete vedle.

Další stavby

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.
    Spočítat