Vyhledávání
Neobvyklá střecha v zelené Betě Elegant
Tagy
Elegant zelená
Sdílení

Střecha nemusí být vždy jen cihlová či černá. Pokud  i vy přemýšlíte nad možná trochu nekonvenční barvou střechy, jste na správném místě. Toužíte-li i vy po originálním pokrytí, můžete to vyřešit jako majitelé tohoto domu a použít naši  Betu ve svěžím zeleném provedení.

Střecha by měla podtrhnout styl a charakter stavby, avšak rozhodně nemusí být jen cihlová, červená či černá. Krom harmonie s celým projektem domu i s jeho okolím, by se vám měla líbit, přeci jen je více jak pravděpodobné, že se na ni budete dívat  několik desítek let.

Chcete-li střechu v barvě ne úplně typické pro betonovou krytinu, pak může nastat problém tašky v takové barvě vůbec sehnat. Na stejný oříšek narazili i majitelé tohoto domu. Naštěstí, vytoužený zelený odstín našli v naší nabídce. Potkali jsme se s nimi, probrali jejich požadavky a krytinu Beta jim na zakázku opatřili požadovaným nátěrem. Do dvou měsíců jsme jim tašky přivezli a mohla začít rekonstrukce střechy ve vysněném odstínu.

Co je důležité zmínit, tak s Betou Elegant získali majitelé nejen vizuálně neobvyklou střechu, ale díky použití betonových střešních doplňků také funkční a spolehlivé řešení. Jen samotná krytina celou střechu nedělá a správný výběr střešních doplňků není radno podceňovat. Právě jejich kvalitní provedení společně s kvalitní střešní krytinou je předpokladem dlouhé životnosti a vysoké spolehlivosti střešního pláště.

Jako jediní vyrábíme většinu našich střešních doplňků z betonu. Betonové doplňky zajistí maximální funkčnost a těsnost vaší střechy a zároveň jako přidanou hodnotu získáte ucelenou střechu díky stejnobarevnosti jednotlivých prvků, a to i v neobvyklé zelené barvě.

 

 

 

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat