Vyhledávání
Bytový dům postavený osvědčeným Sendwixem
Sdílení

Všichni známe jeden z hlavních neduhů starých panelových domů, ať už z vlastní zkušenosti nebo populární písně. Ano, jedná se o hluk, který se šíří prostřednictvím konstrukce do okolních bytů. Tento bytový dům však poskytuje svým obyvatelům dostatek soukromí.

Povězme si to otevřeně, nadměrný hluk totiž k pohodě bydlení a dobrým sousedským vztahům rozhodně nepřispívá. Obzvlášť u bytových domů je potřeba dbát na odhlučnění nejen bytů mezi sebou a společných prostor, ale i odhlučnění místností uvnitř jednoho bytu. Investoři proto vsadili na jistotu a sáhli po systému Sendwix.

Na první pohled masivní konstrukce tak trochu klame tělem, bytový dům má totiž štíhlé nosné stěny i mezibytové příčky. Zdivo Sendwix vyniká díky své vysoké objemové hmotnosti výbornými akustickými parametry a dokáže i při malých tloušťkách stěn zajistit, aby byly dodrženy přísné předpisy a normy na akustiku.

Soukromí a klid majitelů bytů je tedy zajištěn a jako bonus získali právě díky využití štíhlých stěn a příček větší užitnou plochu.

Použité materiály

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat