Vyhledávání
Do rekonstrukce střechy s Betou
Tagy
Elegant cihlová
Sdílení

Fasáda stavby napovídá, že už na svém místě stojí nějakou řádku let. Je na ní ještě spousta práce, aby opět získala lesk časů minulých. Ale už díky rekonstrukci střechy nabyla část ze své původní krásy.

Rekonstrukce starých domů se zpravidla neobejde bez výměny střešní krytiny. Střecha je tou nejzatěžovanější konstrukcí na domě a jejím úkolem je chránit stavbu a její obyvatele před povětrnostními vlivy, proto je důležité vybrat krytinu, která vám zaručí odolnost a dlouhou životnost.

Možná vás napadne, že betonová krytina je těžší a představuje v kombinaci se sněhem a větrem větší zatížení krovu. Ano, tuto skutečnost nelze popřít. Většina krovů je však obvykle naddimenzována, proto v drtivé většině případů můžete bez obav použít při rekonstrukci betonovou střešní krytinu.

 

 

Před samotnou rekonstrukci je samozřejmě důležité nechat posoudit stav krovu odborníkem. Pokud je krov zachovalý a disponuje vyšší únosností, pak není co řešit a můžete plně využít benefity betonové krytiny.

Betonové tašky právě díky své vyšší hmotnosti bez problémů odolávají náporům sněhu či větru. Zatímco například plechovou krytinu dokáže silný vítr ze střechy vytrhnout jakoby nic, s betonovou taškou jen tak něco nehne.

Pro majitele této stavby byla odolnost střechy vůči rozmarům počasí jedním ze zásadních kritérií. Zvolili proto naše střešní tašky Beta a to včetně betonových střešních doplňků. Navíc díky jejich matnému vzhledu v cihlové barvě podtrhli tradičního ducha celé stavby.

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat