Vyhledávání
Dům i pro další generace z pálených zdicích bloků Profiblok
Sdílení

Pálené cihly se používají již tisíce let a není to náhoda, že zděné domy z nich stále hrají prim. Tradiční pálené zdivo Profiblok zvolili pro svůj projekt také majitelé tohoto domu. Bydlení na sdíleném pozemku vyměnili za svůj vlastní s prostorným samostatně stojícím domem a velkou zahradou. 

Rozhodnutí z jakého materiálu stavět není vůbec jednoduché. Od výběru materiálu se odvíjí mnoho věcí, od rychlosti výstavby přes cenu domu až po akumulaci tepla. Dům obvykle stavíme nejen pro sebe, ale očekáváme od něj, že bude dobře sloužit i dalším generacím. Zároveň však jako majitelé této nemovitosti chceme bydlet co možná nejrychleji při použití osvědčeného materiálu.

Moderní verze pálených cihel Profiblok může bez obav konkurovat jiným materiálům. Cihelné bloky mají větší rozměry, jsou vylehčené, ale i přes to si zachovávají svou pevnost. Jsou přesně vybroušené a umožňují tak precizní práci a rychlejší zdění. Vy tak můžete plně využít všech jejich výhod.

Stavby z pálených cihel dobře akumulují tepelnou energii, tzn., zvládají regulaci příjmu a výdeje tepla, což garantuje vyrovnanou vnitřní teplotu v létě i v zimě. Obálka domu je přitom dostatečně vzduchotěsná. Budovy z nich disponují i skvělými akustickými parametry a dosahují vysokého stupně protipožární odolnosti. A při dodržení technologických postupů stavby z nich přetrvají opravdu několik generací.

Díky kompletnímu systému, který našim zákazníkům nabízíme, mohli majitelé bez problému sáhnout i pro materiály potřebné na další konstrukce – příčky, překlady a keramické vložky použité v konstrukci stropů. Všechen stavební materiál včetně zakládácí a zdící malty jsme jim přivezli a složili přímo na místě stavby.

Použité materiály

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat