Vyhledávání
Pestrobarevná stavba s českou klasikou Profiblok
Sdílení

Obě stavby stojící vedle sebe jsou stejné. Díky barevnosti fasády má však každý z nich svůj originální charakter. Ulice tak hraje barvami. A ačkoliv jsou barevně odlišné, přeci jen je něco spojuje, a tím je tradiční materiál použitý k jejich výstavbě.

Koupě nového domu je dobrá, ale finančně náročná investice. Rozhodnete-li se pro tento krok, chcete, aby byl dům proveden z kvalitních materiálů a nemalá finanční částka, kterou jste do něj investovali, se i časem zhodnotila.

A to přesně nabízí cihlový dům,  je skvělou investicí. Cihly totiž bez nadsázky vydrží věky. Staletími prověřený přírodní materiál disponuje mnoha skvělými vlastnostmi. Cihlové stavby jsou totiž stabilní, navíc mají nehořlavou konstrukci.

 

Ačkoliv se domy vizuálně liší, spojuje je jedinečný a staletími prověřený materiál. Pokud hledáte odolný, nehořlavý, vlastně téměř nesmrtelný materiál, pak zdivo z pálených tvárnic, je to pravé. Pálená cihla disponuje mnohými vynikajícími vlastnostmi. I když se její podoba změnila, existuje celá řada velikostí, tvarů a formátů, setkáme se s ní spíše v podobě tvárnic, bude vždy oblíbená pro svou pevnost, únosnost a trvanlivost.

Při výběru materiálu právě pro jeho nepřekonatelné vlastnosti developeři sáhli po naší české klasice - pálených cihlách Profiblok. Tento osvědčený přírodní materiál jim umožnil vytvořit rodinné domy vysoké pevnosti, která zaručuje bezproblémovou statiku domu a jejich požární odolnost v podstatě neomezenou životnost. 

Cihelné zdivo si navíc udržuje příjemné vlhkostní i teplotní mikroklima, vyznačuje se dobrou propustností vodných par i schopností dobře akumulovat teplo. Zdivo Profiblok se při zdění přizpůsobí vašim preferencím, ať už dáváte přednost zdění na lepidlo nebo zdicí pěnu. 

Rozpočet

Stavební materiál
Cena
4 110 894 Kč
Cena
4 110 894 Kč

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat