Vyhledávání
Stavba netradičního půdorysu jednoduše se Sendwixem
Sdílení

Představy o rodinném bydlení mohou být velmi rozmanité, vyplývají z vkusu majitelů nebo jen prostě reagují na nutnost přizpůsobit konstrukční a tvarové řešení stavby možnostem parcely. Na stavbě v Moravskoslezském kraji vidíte, jak lze se Sendwixem postavit i dům s neobyklým půdorysem.

Nestandardní tvarové řešení, ať už vás k němu vedou jakékoli pohnutky, může realizaci hrubé stavby výrazně prodloužit a zkomplikovat práci i zdatným profesionálům. Netypický tvar stavby může také snadněji vést k chybám na hrubé stavbě, které se jen těžko odstraňují. Mnohých z nich si člověk ani nemusí vůbec všimnout, pokud není zrovna z oboru. 

Majitelé tohoto domu, aby předešli možným komplikacím spojených se stavbou jejich neobvyklého domu, využili všechny přednosti, které jim zdící systém Sendwix nabízí. 

Stavba z vápenopískového zdiva připomíná známou dětskou stavebnici, kde všechny dílky do sebe skvěle zapadají. Přesné rozměry bloků Sendwix umožňují precizní zdění na tenkovrstvé lepidlo a zkontrolovat správnost a kvalitu provedení tak zvládne i laik. Zároveň rovný povrch zdiva zrychlí a zjednoduší aplikaci vnějšího zateplení či vnitřních tenkovrstvých omítek.

Většina prvků systému Sendwix má oproti jiným zdicím materiálům již z výroby zabudované tzv. elektrokanálky, které umožňují vést svislé elektrorozvody bez nutnosti sekání drážek. Takové sekání drážek pro vedení elektroinstalace zabere spoustu času.  A při hodinové sazbě elektrikáře, která v dnešní době nejde pod 300 Kč, si dokážete představit výšku účtu, kterou by vám vystavil. Díky integrovaným elektrokanalkům, tak ušetříte peníze a samozřejmě i čas.

Nástroje a příslušnství, které naleznete v naší nabídce, pak představují další urychlení práce na stavbě, ať už stavíte svépomocí nebo jste profík. Se Sendwixem díky jeho přesným rozměrům stavíte jednoduše, přesně a rychle.

Použité materiály

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Kalkulačky materiálu

    Využijte naše kalkulačky, které za vás jednoduše spočítají spotřebu materiálu.

    Spočítat