Vyhledávání
Více užitného prostoru se Sendwixem
Sdílení

Rozlehlý pozemek a na něm netradiční zděná stavba plná světla. I tak by se dal několika slovy popsat tento dům na jižní Moravě. Prostor rodinného domu samozřejmě zvětšuje opticky dostatek světla, samotnou plochu domu zase vhodně vybrané zdivo.

Stěny jsou ochranou budovy před vnějšími vlivy a vymezují náš životní prostor uvnitř domu, mezi stěnami žijeme a pohybujeme se. Majitelé tohoto domu snili o vytvoření prostorného bydlení pro početnou rodinu. Zároveň si nechtěli ukrojit z venkovního prostoru víc, než je nezbytně nutné, protože v teplých měsících se život rodiny z velké části odehrává především tam.

Pro svou hrubou stavbu proto sáhli po našem zdícím systému Sendwix. Ten jim umožnil realizaci velmi štíhlých nosných stěn i příček při zachování jimi požadovaných vlastností, což výrazně pomohlo zvětšit užitnou plochu domu a současně jim dovolilo zachovat velkorysou zahradu, která je pro rodinu tak důležitá.

Hledáte-li i vy vhodný konstrukční systém pro stavbu vašeho domu, který má mít vynikající tepelněizolační, akumulační, akustické i statické vlastnosti, pak jsou ideální volbou naše vápenopískové cihly. Cihly Sendwix si totiž i při subtilní tloušťce zachovávají všechny své přednosti včetně vysoké pevnosti, takže nosné stěny (obvodové i vnitřní) lze realizovat již od šířky 175 mm.

Díky nim každý rodinný dům i na mnohem menším pozemku může získat více užitného prostoru a vy nemusíte dělat nežádoucí kompromisy nebo dokonce slevit ze svých nároků na vlastnosti zdiva.

Použité materiály

Vyhledejte nejbližšího regionálního manažera na 3 kliknutí!

Regionální manažeři v KM Betě působí po celé České republice. Vyhledejte toho nejbližšího Poradí vám, ve kterém z více než 500 prodejních míst je naše zboží skladem.

    Ceník ke stažení

    Ceník platný od 1. 2. 2024 PDF 3.71 MB